Скарбниця досвіду

Бібліотечні уроки
Пропонуємо вашій увазі добірку бібліотечних уроків "Роль шкільної бібліотеки у національному вихованні особистості" Віркун Алли Євгенівн.



Бібліотечний урок для учнів 2 класу 
Завідуюча бібліотекою НВК №4 Лиса О.М., керівник гуртка «Ляльковий театр» Лахман Т.В., підготували бібліотечний урок для учнів 2 класу «Ми і комп’ютер. Чи безпечний Інтернет?».


Бібліотечний урок "Літературна та народна казка"
Підготувала бібліотекар - Кульчицька Т.В. ПЕРЕГЛЯД

Інноваційні бібліотечно-бібліографічні заняття
Пропонуємо вашій увазі добірку бібліотечних інноваційних уроків ПЕРЕГЛЯД



Газета Нетішинського НВК 
Завантажити газету





Портфоліо бібліотеки Ярмолинецького технологічної ліцею 


Бібліотека Летичівського НВК №2


Бібліотека - затишний дім для зустрічі читача 

Презентація шкільної бібліотеки
 ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Славути  ПЕРЕГЛЯД 

Шкільна бібліотека - учасник педагогічного процесу  
Презентація ПЕРЕГЛЯД


Презентація книги Оксани Радушинської "Щоденник Славка Хоробрика" 
Книга написана з гумором, навіть дорослим цікаво її читати. Кожна розповідь – це окрема пізнавальна історія, в якій діти знайомляться з правилами безпеки на вулицях і дорогах. 





"Калейдоскоп книголюба"
Віртуальна книжкова виставка ПЕРЕГЛЯД

Портфоліо бібліотечного працівника
Презентаційна модель ПЕРЕГЛЯД

Година патріотичного виховання
"Національна символіка України" ПЕРЕГЛЯД

"Як книга прийшла до людей"
Презентація ПЕРЕГЛЯД


Маначина О.А., Даруємо книзі друге життя (частина ІІ). -Шепетівський РМК. - 2014 рік. - 25 с.  Даний посібник містить методичні рекомендації для керівників гуртків палітурної справи, тематику та зміст проведення занять.


"Книжка завжди поряд, книжка - добрий, милий друг"
 Презентація бібліотечних уроків бібліотекаря Старосинявського НВК Лонської В.В.  
Урок - 3 клас   
Довідкова література - 3-4 класи

Чорнобрива – Кузик М.В. Казковийсвіт : Розвиваємо любов до читання через ігрові форми : Кам`янець - Подільський , 2013. – 60 с. : Іл. Посібник «Казковий світ» вміщує в собі розробки заходів в ігровій формі: брейн-ринг, літературні вікторини, казкові подорожі, інсценізації, захист власних творів та інші. У першому розділі містяться сценарії, присвячені українській казці, а в другому розділі розміщено розробки казкових подорожей за сторінками зарубіжних письменників.

Ползнюкова М.М. Інтерактивні методи роботи бібліотеки по забезпеченню інформаційних потреб читачів. - Кам'янець-Подільський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, 2014. - 66 с.  Посібник ознайомить з інтерактивними методами роботи бібліотеки ліцею по забезпечення інформаційних потреб читачів. Він містить інформацію щодо організації, пріотритетних напрямів функціонування бібліотеки навчального закладу, формування культури читання. Автор ділиться своїм досвідом дослідження читацьких інтересів, шукає шляхи розвязання проблеми кризи дитячого читання, подає оригінальні розробки позакласних заходів з використання ІКТ, спрямованих на інтелектуальний розвиток старшокласників. 

Добровольська Л.М., Добровольська Г.М. Формування інформаційної компетентності та виховання інформаційної культури школярів на основі традиційних технологій. - Дунаївці, 2014. - 62 с. Посібник рекомендований для шкільних бібліотекарів та педагогічних працівників. містить традиційні та інноваційні форми роботи бібліотечного обслуговування та виховання читацької культури читачів.

Тарасюк Г.Й. Шкільна бібліотека і формування позитивного ставлення до здорового способу життя школярів: Цільова творча програма. - Славута, 2014. - 122 с.  Програма може розглядатися як один і з ступенів до здорового способу життя і невідємною частиною всього виховного процесу в школі. Виховні заходи, що подаються до програми, можуть бути використані як шкільними бібліотекарями так і вчителями на виховних годинах та на уроках здоров'я.

Тітор О.М. Презентація: Знамениті постаті Славутчини. - Славута, 2014. - 63 слайди. Презентація стане в нагоді бібліотекарям, вчителям української мови та літератури, учням для позакласного читання. В презентації використано матеріали педагогічних та бібліотечних працівників району про письменників, які творили і які нині словом созвеличують Славутчину та неньку Україну.

Дозвілля у Бібліосвіті: посібник / укладач Л.І. Лазарук, бібліотекар Рахнівської ЗОШ І-ІІІ ст. Дунаєвецького району; рецензент: Н.В. Шкоробецька, методист КУ ДРР "РМК". - Дунаєвці, 2015. - 73 с. Посібник містить розробки бібліотечних уроків та виховних заходів, що допоможуть в організації дозвілля учнівської молоді в позаурочний час. Посібник рекомендований для шкільних бібліотекарів та педагогічних працівників. 

Рекомендаційний покажчик літератури для профільного навчання з курсу «Технології» (10-11 клас). – Чемерівці, 2015. Даний покажчик літератури призначений для вчителів-предметників, учнів старших класів, бібліотекарів. 


Роль шкільної бібліотеки з розвитку обдарованої дитини: методичний посібник / укладач Шульга С.М., рецензенти: Маначина О.А., Кузьменко О.В. - Шепетівський район, 2015. - 73 с. Посібник допоможе вчителю, шкільному бібліотекарю, батькам ознайомитись щодо підготовки здібної та обдарованої дитини. Даний посібник може бути використаний і як книга для учнів, бо в ньому подається теоретичний матеріал.

Шийка Т.Й. - Пам'ять про війну священна: Творче ревю. –м. Славута, 2015. – 50 с. Даний творчий доробок присвячений темі виховання патріотизму учнів засобами шкільної книгозбірні. Напрацьований досвід зацікавить і стане в нагоді вчителям історії, класним керівникам, педагогам-організаторам, бібліотекарям. 

Ювілейна панорама / упорядники: Шевчук Р. Г.,Поліщук М. О.; рецензенти: Лубчинська К. А., Соколовська О. М. – м. Старокостянтинів, 2015. – 51 с. Мета даного посібника - популяризація бібліотеки, пробудження інтересу до книги та історії її написання, ознайомлення читачів із збірками видатних Майстрів Слова та письменниками-ювілярами 2015 року, прищеплення любові до книги, виховання читацьких інтересів, бажання читати більше. Посібник призначений широкому колу педагогів, бібліотекарям, класним керівникам, учням. 

Жовтень єднає шкільні бібліотеки. Здосвіду проведення Міжнародного місячника шкільних бібліотек в навчальнихзакладах міста Хмельницького у 2014-2015 навчальному році. Інформаційно-методичний збірник / укладачі: шкільні бібліотекарі, члени творчої майстерні «Підготовка і проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек»; рецензент Плаксій Г.Б. – м. Хмельницький, 2015. – 60 с. 
Інформаційно-методичний збірник містить матеріали, які висвітлюють хід проведення місячника, сценарії заходів з популяризації дитячого читання, національно-патріотичного виховання тощо. Посібник адресується бібліотекарям загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, працівникам методичних служб. 

Сучасні підходи щодо виставковоїдіяльності у шкільній бібліотеці. Методичний посібник / укладач Гуринович Л. В.;рецензенти: Скрипак Н.О., Августинович Л.А. – м. Шепетівка, 2015. – 34 с. Даний посібник визначає методично-організаційні передумови виставкової діяльності шкільного бібліотекаря. Пропонуються різні форми виставкової діяльності у шкільній бібліотеці. Рекомендовано для бібліотекарів шкільних та публічних бібліотек та для широкого загалу.
Презентації віртуальних книжкових виставок
Сучасні письменники України
Чарівний світ Ліни Костенко 



 

Немає коментарів:

Дописати коментар